Nacházíte se: | Autoservis Praha


Autoservis praha Nonstop

Nezávazná poptávka

Oprava benzínových a dieselových motorů -

                                               Autoservis praha se nachazi -    zde

 

Každý automobil potřebuje údržbu, ale také občas opravu. V případě poruchy vozidla je vždy nezbytné dát jej opravit do kvalitního a spolehlivého autoservisu.

Autoservis Praha

Automobilů je v dnešním světě přehršel, ale je tolik i kvalitních, dobrých a spolehlivých autoservisů, kde provedou opravy, údržbu a servis za slušnou cenu, aby vás nesedřeli z kůže a měli jste svůj vůz opět brzy v garáži či na parkovišti? Mnohdy je totiž těžké najít rychlý a spolehlivý autoservis. To však není náš případ. Autoservis Praha je otevřený non-stop. Kdykoliv můžete přijet ať je den nebo noc. Provádíme opravy a servis téměř všech značek automobilů osobních, ale i dodávkových vozidel (maximálně však do výšky 3,3 m). Naši mechanici jsou zkušení, a proto se na ně můžete v každém případě obrátit. Provádíme opravu benzínových a dieselových motorů kvalitně a spolehlivě. Najdeme komplexní řešení jak pro malé, tak i pro větší opravy. Za náš autoservis se plně zaručujeme, usilovně se zajímáme o problém, vše důkladně prozkoumáme, žádnou práci neodbýváme a vždy najdeme optimální řešení pro klienta i vozidlo. Spolehněte se i Vy na Autoservis Praha . Vysoká kvalita služeb za rozumnou cenu. Dokonce máme připravené slevy pro naše stálé klienty. Nižší ceny rozhodně potěší a naši stálí zákazníci budou platit méně o 15-30 % za díly i práci.

Prováděné služby našimi mechaniky

Každý, kdo u nás pracuje, zná automobily od základu. Přesně víme, jaké má auto duši, kde je potřeba oprava, když jej nastartujeme a slyšíme zvuk motoru, nebo kde má postižené místo, když jej projedeme diagnostikou. Vozidla zkrátka známe od hlavy až k patě, a proto odborně vždy posoudíme každou situaci. Provádíme už léta auto diagnostiku. Pomocí nejmodernějších technologií vždy zjistíme, v čem je problém. Další prováděnou službou je geometrie kol. Není nám cizí diagnostika a opravy elektronických systémů a elektrických zařízení, které se provádí zcela běžně. V prvé řadě nikdy nesmíme zapomínat na brzdy. I jako řidiči bychom si to měli uvědomovat. Naše diagnostika brzd je na velmi vysoké úrovni. V případě potřeby navazuje i oprava brzd a tlumičů. Jakékoli ostatní poruchy se v dnešních moderních automobilech zjišťují většinou přes diagnostiku. Nebo hledáte spíše někoho na opravu podvozku? Provádíme mnoho různých prací. Zajišťujeme také pneuservis. Možná budete překvapeni ale i autolakovna sídlí v naší firmě. Toužíte po dokonalém a krásném laku? Chtěli byste novou barvu nebo potřebujete některý díl přelakovat? Všechno je možné! Ještě pár malých ukázek našich prací: výměna provozních kapalin v automatické a manuální převodovce, brzdový systém, systém mazání motoru, chladicí systém, posilovač řízení a také propláchnutí systému. Vyvažování a mnohem více. Jasná je také záruka prací. Tu poskytujeme na všechny provedené práce. Dodržujeme přesné termíny a snažíme se vždy o nejvyšší možnou spokojenost našich klientů jak těch kolových, pojízdných, aby odjeli od nás z autoservisu spokojeně a šťastně, tak také jejich majitelů, aby je nepálila peněženka v kapse a odjeli spokojení a potěšení naší prací.

 Pro komplexní řešení se můžete bezpečně obrátit na naše mechaniky autoservis praha.

 Zaručujeme, že každý problém bude důkladně prozkoumán a jeho řešení bude optimální.

Naš Autoservis praha vám zaručuje vysokou kvalitu služeb za rozumné ceny pro stale klienty až 15- 30% slevy na praci a dily.

Provádíme autoservis téměř všech značek jak osobnich auto tak i autoservis dodavek max vyška 3,3m a taky sezónní údržbu automobilu,

Autodiagnostika-autodiagnostika

Geometrie-Geometrie

Diagnostika a opravy elektronických systémů a elektrických zařízení -

Diagnostika a oprava brzd a tlumičů -

Diagnostiku poruch v autě -

 

Opravy podvozků a brzdových systémů -

Pneuservis praha -

Autolakovna-

výměna provozních kapalin v automatické a manuální převodovce, brzdový systém, systém mazání motoru, chladicí systém, posilovač řízení, a také propláchnutí systému.vyvažování a mnohem více!

 

Záruka provedených prací

 

Záruka je poskytována pro všechny typy práce. Přesné termíny a náklady na opravy budou určeny našimi specialisty v závislosti na povaze poruch.

 

 

 

Využijte také našich dalších služeb :

Stěhování Praha - Rychle, levně a spolehlivě. Po Praze dokonce i do 24 hodin a se zdarma přistaveným autem bez placených kilometrů. Jinak samozřejmě stěhujeme po celé ČR.

Mezinárodní stěhování - S námi není vůbec žádný problém stěhován z nebo do zahraničí. Určitě se díky nám vyhnete případným problémům a stresovým situacím. My zařídíme vše za vás.

Stěhování bytů - Pokud se stěhujete například z bytu do bytu, už teď z toho možná máte noční můry. Proto neváhejte ani vteřinu a obraťte se na nás. S námi to bude hračka.

Stěhování firem - Při stěhování celých firem se snažíme co nejméně zasahovat do celkového chodu firmy a tím tak zajistit její neomezený chod. Náš technik zdarma prozkoumá možné problémy a případně poradí. Veškeré firemní věci se dostanou na nové místo zcela bezpečně a rychle

Drobné stěhování - Pokud vás trápí stěhování jednoho kusu nábytku a nemáte prostředky na jeho přepravu nebo máte například problém s pohybovým ústrojím, nemějte žádné obavy a zavolejte. Rádi vám přestěhujeme například ledničku, skříň či pár menších věcí.

Stěhování těžkých břemen - Občas se v nějaké domácnosti objeví opravdu těžká věc, která se vám už ovšem nehodí nebo ji potřebujete přestěhovat na jiné místo. Jedná se zejména o pianina, klavíry, trezory a další opravdu těžké věci nebo kusy nábytku vážící přes 100kg. My jsme tu od toho, abychom stěhování takto těžkého břemena zajistili.

Zednické práce - Zde je naše pole působnosti opravdu široké. Můžeme klidně říci, že umíme zednické príce všeho druhu. Od stavby a rekonstrukce domů přes bourací práce až po pokládání dlažby či malování. Vodoinstalace a elektroinstalace také není žádnou překážkou. 

Nezávazná poptávka

Rychlý kontakt:

602 100 330

Zavoláme Vám zpět

E-mail: info@arslan.cz

Arslan stěhování - garance bezpečí, ceny a flexibility