Nacházíte se: | Stěhování | Průběh stěhování


Průběh stěhování

Celý průběh stěhování můžeme shrnout do následujících několika bodů. Samozřejmě se celé stěhování nemusí řídit přesně podle těchto bodů, protože se vše vždy přizpůsobí konkrétní situaci.

 1. Objednávka

  Nejdříve ze všeho je samozřejmě nutné si nás objednat. Můžete nám zaslat nezávaznou poptávku nebo nám můžete také zatelefonovat. Při objednávce je také nutné si objednat obalový materiál (krabice, fólie), který zapůjčujeme zdarma.
 2. Domluva

  Následuje další důležitá fáze. Domluvíme se na vašich konkrétních požadavcích a vyřešíme případné problémy. Výsledkem domluvy by samozřejmě v ideálním případě měl být dohodnutý termín a čas, kdy dojde ke konkrétnímu stěhování, a také bychom měli dostat informaci ohledně stěhovaných věcí. Pokud je vše jasné a nejsou žádné komplikace nebo zvláštní případy, může se vše obejít i bez návštěvy technika.
 3. Prohlídka technika

  Pokud se stěhují nestandardní věci či se stěhují nestandardní objekty, přijde vše zdarma předem prozkoumat náš technik, který vyhodnotí celou situaci. Určí například potřebnou posádku a auto, vyhodnotí případné problémy při stěhování a eventuálně také poradí.
 4. Přistavení vozidla

  Po objednávce a následné domluvě už přichází na řadu samotné stěhování. My zdarma přistavíme naše auto, které se domluvilo při objednávce. Vy byste měli zajistit co nejlepší parkovací místo pro naše vozidlo v co nejlepším dosahu ke stěhovanému objektu. Také by neměl nastat problém s průchodností mezi naším vozidlem a stěhovaným objektem. 
 5. Demontáž

  V případě nutnosti demontáže určitých kusů nábytku, přístrojů či dalších věcí jsme schopni vše zajistit.
 6. Nakládka

  Pokud je vše připraveno, zahájíme samotné stěhování a postupně naložíme všechny stěhované věci do našeho přistaveného vozidla. Samozřejmě můžou nastat situace, kdy se nakládá do více vozidel nebo se využije jedno vozidlo vícekrát. V tomto případě se tato procedura opakuje podle potřeby.
 7. Transport

  Po naložení všech věcí do vozidla se přejede na místo určení. Zde se ujetá vzdálenost počítá dle našeho ceníku stěhování. Naše firma má samozřejmě pojištěný celý náklad.
 8. Vykládka

  Samozřejmě pokud dorazíme s naším vozem na místo určení, děje se zde pravý opak. Všechny stěhované věci umístíme dle vašich požadavků
 9. Montáž

  Pokud je potřeba namontovat určité kusy nábytku nebo různé přístroje, které se z původního místa demontovali, učiníme tak. Také jsme samozřejmě schopni namontovat nábytek dle vašich požadavků.